Bizimle iletişime geçin

İş Dünyası

Bella Maison yeni reklam ajansını seçti

Ev-yaşam sektöründe faaliyet gösteren 2016 doğumlu Bella Maison yeni reklam ajansını seçti.

Bella Maison yeni reklam ajansını seçti

Buna göre, Bella Maison’un reklam çalışmalarını yürütecek ajans New&Old oldu.

New&Old, Bella Maison için yeni medyayı etkin ve yaratıcı kullanan çözümler geliştirerek markanın uzun vadeli hedeflerine katkıda bulunacak.

2000 yılında İstanbul ve Ankara’da tam hizmet reklam ajansı olarak kurulan New&Old’un birlikte çalıştığı markalar arasında Boyteks, Mondihome, Pierre Cardin, Türk Telekom, Teknofest ve Vakıf Katılım bulunuyor.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İş Dünyası

Signify’da iki önemli atama gerçekleşti!

Her yıl atılan global adımlarla operasyonel yapısını büyüten Signify’da, iki önemli görev değişikliği gerçekleşti.

Signify'da iki önemli atama gerçekleşti!

Her yıl atılan global adımlarla operasyonel yapısını büyüten Signify’da, Türkiye’yi gururlandıran iki önemli görev değişikliği gerçekleşti. Bu değişiklikler ile dünyada Signify’ın yönetildiği 10 bölgenin ikisi Türk yöneticilerin sorumluluğunda oldu.

Aydınlatmada dünya lideri Signify geçtiğimiz yıl gerçekleşen global yapı değişikliğinin ardından iki önemli atama haberiyle gündemde. Gerçekleşen yeni atamalarla birlikte, Signify Türkiye ve Maghreb bölgelerinden sorumlu CEO Eran Görgen’in, Doğu Avrupa Bölge Başkanlığı ve CEO’luğu görevini üstleneceği ve çalışmalarını Polonya’da sürdüreceği açıklandı. Eran Görgen yeni göreviyle beraber, içinde Rusya, Ukrayna, Polonya, Çekya, Romanya’nın da bulunduğu 27 ülkeden oluşan bir bölgenin sorumluluğunu üstlenmiş olacak. Eran Görgen’in yerine ise Saner Kırık Signify Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapacak.

Ortadoğu, Türkiye, Afrika ve Pakistan (METAP) Bölge Başkanı ve Ceo’su Göktuğ Gür atamalara yönelik yaptığı açıklamada Signify Türkiye’nin Eran Görgen’in liderliğinde Signify genelinde en hızlı büyüyen ülkelerden biri olduğunu vurgulayarak, bu başarının her şeyden önce ekip ruhunu yakalamakla ve müşteri ilişkilerini güçlendirmekle mümkün olabildiğini dile getirdi. Saner Kırık’ın pazardaki değişken koşullara rağmen güçlü ve bağlı bir ekip oluşturma yoluyla büyüme ve karlılıkta çok önemli rol oynadığını belirten Göktuğ Gür, “Eran Görgen ve Saner Kırık başarılarımızın altında imzası olan çok değerli yöneticilerimiz. Yeni görevlerinde de gerek ekiplerinin gelişimine gerekse Signify’ın partnerleri ve paydaşlarıyla beraber büyümesine önemli katkıları olacağına yürekten inanıyorum” diye konuştu.

Stajyer olarak başladı, 21 yılı başarılarla geride bıraktı

Kariyerine 2000’de Philips Türkiye’de stajyer olarak başlayan Marmara Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu Eran Görgen, daha sonra Polonya, Romanya, Macaristan, Hollanda ve Slovakya’da da satış, pazarlama alanında ve yönetici rollerinde pek çok başarılı projeye imza attı. Uzun yıllar Philips Aydınlatma Orta ve Doğu Avrupa Pazarlama Direktörü olan Görgen 2017’de Philips Aydınlatma Türkiye Genel Müdürü olarak görevlendirildi. 2018 yılı itibarıyla Philips Aydınlatma’nın Signify’a devrolması ile Signify Türkiye Genel Müdürü olarak görevini sürdürdü. Görgen bu başarılı çalışmalarına ek olarak 2020’de Maghreb’e liderlik yapma görevini de üstlendi, süreçleri kolaylaştırmak ve bölgede başarının güçlü bir yol haritasını oluşturmak için ekibe koçluk yaptı. Eran Görgen, 1 Ağustos 2021 tarihinden itibaren Doğu Avrupa Bölge Başkanı ve CEO’su olarak göreve başlıyor.

15 yılı aşkın süredir Signify’da birçok değerli projeye imza attı

16 yıldır Signify’da; Çanakkale Şehitler Anıtı, Çamlıca Camii, Osmangazi Köprüsü gibi birçok başarılı projeye imza atan Saner Kırık, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mezunu. Kariyeri boyunca satıştan müşteri hizmetlerine kadar hemen hemen her alanı deneyimleyen Kırık, proje takip süreçlerindeki farklı bakış açısı ve yaklaşımıyla, sağladığı müşteri memnuniyetiyle, yönettiği her departmanda somut başarılara imza attı, ekip yönetimi ve liderliğiyle ön plana çıktı. Bulunduğu her görevde uyguladığı stratejik hamlelerle doygun kanallarda çift haneli, potansiyel pazarlarda ise yüzde 20’den fazla büyümeyi sağlayarak, karlılık seviyesinin artırılmasında çok büyük rol oynadı. Şirketin dijitalleşme süreçlerinde ve inovasyonlarının pazarla buluşmasında kritik rol oynarken,

Vegas Mall, Kırıkkale Nur Camii, Kahramanmaras Abdulhamithan Camii, Ankara 34 projesi kapsamında Anayasa Mahkemesi, TOBB, Amfi Tiyatro, Protokol Yolu gibi pek çok aydınlatma projesini içinde barındıran projelerle de uluslararası 10’dan fazla ödülü ülkemize getirdi. Kazakistan’da yer alan, Orta Asya’nın üçüncü büyük camisi olan Nur Sultan Camii’nin aydınlatması da Saner Kırık önderliğinde 2021’in ödül kazanan dikkat çekici çalışmalarından biri oldu. Signify’da son olarak içinde tasarım merkezi ve satış desteğin de bulunduğu iki ayrı ticari kanalın liderliğini yürüten Saner Kırık, yeni rolü ile 1 Ağustos 2021 tarihi itibarıyla Signify Türkiye Genel Müdürü olarak çalışma hayatına devam edecek.

Okumaya devam et

İş Dünyası

Çözümevi’nin Genel Müdürü Gökhan Arıksoy oldu

Gökhan Arıksoy, Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Çözümevi’ne genel müdür olarak atandı.

Çözümevi'nin Genel Müdürü Gökhan Arıksoy oldu

Gökhan Arıksoy, Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Çözümevi’ne genel müdür olarak atandı. Bugüne kadar Türkiye ve yurt dışında farklı şirketlerde pek çok kritik pozisyonda rol alan Arıksoy, “Türkiye’nin yanı sıra, bölgemizde de danışmanlık hizmetleri ve yazılım alanlarında en önemli oyunculardan biri olmak istiyoruz” dedi.

Bilgi Teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren Çözümevi, yönetiminde üst düzey bir atama gerçekleştirdiğini duyurdu. Kurumsal kaynak planlama, bulut teknolojileri, iş analitikleri ve yapay zeka gibi akıllı kurumsal teknoloji çözümleri sunan Çözümevi’nin yeni Genel Müdürü Gökhan Arıksoy oldu.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Çözümevi Genel Müdürü Gökhan Arıksoy, “Çözümevi, kurulduğu 1997 yılından bugüne Türkiye’de 300’den fazla kurumun dijital dönüşümüne eşlik etti. Sunduğu teknoloji ve danışmanlık hizmetleriyle 500’den fazla projeye hem SAP ve OpenText ile olan iş ortaklıkları hem de kendi geliştirdiği ürünlerle katkıda bulundu. Önümüzdeki dönemde, bu katkıyı daha da artırmak, Türkiye’nin yanı sıra bölgemizde de danışmanlık hizmetleri ve yazılım alanlarındaki en önemli oyunculardan biri olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Okumaya devam et

İş Dünyası

Bayer Tarım’da üst düzey atama gerçekleşti!

Bayer Tarım’da gerçekleşen atama ile Onur Çamili, Tarım Ürünleri Ülke Müdürü – Doğu Akdeniz görevine getirildi.

Bayer Tarım'da üst düzey atama gerçekleşti!

Bayer Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. EMEA Ticari Mükemmellik ve İş Analizi Lideri olarak görev yapmakta olan Onur Çamili, Tarım Ürünleri Ülke Müdürü – Doğu Akdeniz görevine atandı. 2016 yılından beri Tarım Ürünleri Ülke Müdürü – Doğu Akdeniz görevini yürüten Björn Hardt ise Bitki Koruma Satış Direktörü – Almanya pozisyonunda görev alacak.

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu olan ve İstanbul Business School’da MBA programını tamamlayan Onur Çamili, Bayer’e 2008 yılında Ege Bölge Satış Temsilcisi olarak katıldı. Sonrasında satış, iş geliştirme, bölge ve tohum biriminde ülke yönetimi ve liderlik pozisyonları olmak üzere farklı görevler üstlenerek Bayer’e katkı sağlamaya devam eden Çamili, Bayer İsviçre-Basel Ofisi Tarım Ürünleri Bölümü’nde EMEA bölgesi için ticari mükemmellik stratejilerinin etkinleştirilmesinde rol oynadı.

Okumaya devam et

Trending

Copyright © 2020 GizliSoru.Com