Bizimle iletişime geçin

Kripto

Bitcoin Barındıran Cüzdanların Sayısı Neredeyse 40 Milyon ile Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

best bitcoin wallet

Bitcoin (BTC) 55.000 doların altında işlem görmeye devam ederken, Bitcoin tutan cüzdan sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

OKLink tarafından sağlanan verilere göre, 26 Kasım 2021 itibariyle cüzdan sayısı 39.64 milyona çıktı. 24 Kasım’da da yeni bir ATH belirlenmişti. Yılın başından bu güne, cüzdanlar neredeyse %20 arttı. Metrik, Bitcoin için yükseliş görünümüne işaret ediyor ve yatırımcılar, son zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyesindeki düşüşten sonra varlığın değerinin artmasını umuyor.

Özellikle, 2021’de bakiyesi sıfırın üzerinde olan Bitcoin cüzdanlarının sayısı fiyatla birlikte arttı. Bununla birlikte, son değişiklik varlığın değerinin artmaya devam etme olasılığını gösteriyor ve fiyattaki düşüş yatırımcılara dahil olma fırsatı sunuyor.

Bitcoin, 1 trilyon dolarlık piyasa değerini koruyor. İlginç bir şekilde, Bitcoin 54.000 dolara kadar düşmesine rağmen, lider kripto para birimi piyasa değerini 1 trilyon doların üzerinde tutmayı başardı. Cüzdanların birikimi, son günlerde Bitcoin’in diğer çeşitli yönlerine de bağlanabilir. Örneğin, Ekim ayında Amerika Birleşik Devletleri düzenleyicisi kripto sektörünü yoğun bir şekilde düzenlemeye yönelik bir plan olmadığını belirtti.

Ayrıca, Bitcoin, El Salvador’da yasal statüsünü kazanmanın yanı sıra varlığı bir değer deposu olarak gören kurumlar tarafından artan bir şekilde benimseniyor. Genel olarak, kripto analistleri Bitcoin için 100.000 dolar seviyesini hedefleyen yükseliş görünümü paylaşmaya devam ediyor. Daha önce bildirildiği üzere, Bloomberg Intelligence baş emtia stratejisti Mike McGlone, varlığın 2022’de yükselişe geçeceğini öngörmüştü.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kripto

Shiba Inu Twitter’da Gizemli Bir Paylaşım Yaptı

Shiba Inu Twitterda Gizemli Bir Paylasim Yapti 1

Ünlü meme token Shiba Inu (SHIB), daha önceki proje duyuruları öncesi yaptığı gibi Twitter’da silüet içeren gizemli bir video paylaştı.

Shiba Inu resmi Twitter hesabından yapılan video paylaşımı Shiba severleri heyecanlandırdı.

Globalde ve Türkiye’de önemli projelerin altına imza atan Shiba Inu, geçtiğimiz günlerde kurucusu RyoshiResearch’in tüm tweetlerini silmesiyle gündeme gelmişti.

Ryoshi daha sonra paylaştığı gönderide Shiba’yı alın ve hikayeye devam edin diyerek SHIB’in geliştirici ekip lideri Shytoshi Kusama’yı içeren şu sözleri paylaşmıştı:

“Lütfen gereksiz ve saçma şeyler söyleme. SHIB, LEASH, BONE, SHIBOSHIS ve Metaverse’e odaklanın. En kısa sürede bir güncelleme yayınlayın. İnsanları bekletmeyin ve problemleri çözmelerini istemeyin. İlerlemeleri haftalık bir biçimde güncelleyin. Boş şeylerle vakit kaybetmeyin. Geliştiricileriniz bir kaplumbağa kadar yavaş”

Her zaman olduğu gibi yine bir gizemin içerisinde yer alan Shiba Inu’nun paylaşımı bu konuyla bağlantılı olabilir mi ilerleyen günlerde hep birlikte öğreneceğiz. Ancak, şu an yalnızca detaylı bir bilgi vermeyen silüet videosu ile karşı karşıyayız.

pic.twitter.com/FTNvFrnULB

Okumaya devam et

Kripto

Vitalik Buterin’den Michael Saylor’a Ağır Eleştiri

Vitalik Buterinden Micheal Saylora Agir Elestiri

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, Twitter üzerinden MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’a ağır eleştiride bulundu.

Ethereum yeni bir düzene hazırlanıyor ve medya tüm platformlarda olduğu gibi Etherum için de önemli bir büyüme alanı. Michael Saylor ve benzeri büyük isimlerin olumsuz hava yaratması ise hoş karşılanacak bir durum değil.

Menkul kıymetler yasalarının modasının geçmesi argümanını dikkate almayan Saylor, Ethereum’u doğası gereği etik dışı olarak görüyordu. Bu ayın başlarında Ethereum’un bir menkul kıymet olduğunu söyleyen Saylor, Ethereum’u hedef göstermişti.

Vitalik Buterin, yakın zamanda Twitter üzerinden MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’a yanıt olarak attığı bir Tweet’te; Saylor’u “tam bir soytarı” olarak nitelendirdi.

Buterin attığı Tweet’inde, Saylor ile ilgili bir konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin maksimalistleri neden tam bir soytarıya dönüşen kahramanlar seçmeye devam ediyor?”

Why do maximalists keep picking heroes that turn out to be total clowns? https://t.co/lVhEVbfBbD

Okumaya devam et

Kripto

Ethereum Merge Etkisi Fiyatlara da Yansıdı

Merge'ten Sonra EthereumPoW Bocalıyor

Son zamanlarda gündemin sıcak konularından birisi olan Ethereum Merge, hareketliliği beraberinde getiriyor. Ethereum Merge, Eylül ayına yaklaşırken aktivasyona hazırlanıyor ve Ethereum (ETH) piyasada yukarı yönde hareket ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Ethereum geliştiricileri, düzenlediği toplantıda Merge aktivasyonu için geçici tarih olarak 19 Eylül’ü işaret etmişti. Ardından, en aktif kripto para birimleri arasındaki ETH’nin piyasa hacminde, NFT’lerinde ve gas ücretlerinde olumlu gelişme yaşandı.

AMBCrypto’da yer alan habere göre ise; Ethereum geliştiricilerinin Merge konusunda iyimser bir yaklaşım sergilemesi nedeniyle ETH yüzde 11 arttı.

Ethereum çekirdek geliştiricisi Tim Beiko‘nun yakın zamanda duyurduğu Merge, Ethereum’un Proof of Work’ten Proof of Stake’e geçişini temsil ediyor. Merge yükseltmesi sonrası gerçekleşecek olan Purge ve diğer güncellemeler birlikte Ethereum ağı daha verimli, kapsayıcı ve çevre dostu hale getirilecek.

Merge için tarih 19 Eylül olarak belirlenmiş olsa da 4, 6 ve 12 Ağustos tarihlerinde Merge için önemli basamakların gerçekleştirilmesi planlanıyor. Testnet birleşimi, 4 Ağustos’ta başlarak iki aşamada tamamlanacak. İlk önce Bellatrix güncellemesi yapılacak ve ardından 6 ve 12 Ağustos’ta Paris adlı ikinci aşamanın tamamlanması bekleniyor.

Okumaya devam et

Copyright © 2020 GizliSoru.Com