Bizimle iletişime geçin

Kripto

Bitget KCGI 2022, Uzatılmış Son Kayıt Tarihi ile Birlikte Resmen Başlıyor 

Lider küresel türev borsası Bitget, bugün yılda iki kez düzenlenen işlem yarışmasını duyurdu. King’s Cup Global Invitational (KCGI) resmen başladı. Lansmanından bu yana gelen yoğun talep nedeniyle, kayıt için son tarih uzatıldı. Asıl yarışma 20 Mayıs 05:00 (TSİ) tarihinde başlayacak olsa da, katılımcılar 20 Mayıs 05:00 (TSİ) ile 24 Mayıs 05:00 (TSİ) arasında yarışmaya kayıt olmaya devam edebilirler. KCGI 2022, resmi olarak 10 Haziran 05:00 (TSİ) tarihinde sonlanacak. 

KCGI 2022 kayıtları 9 Mayıs’ta resmi olarak açıldığında, rekor sayıda 500 kayıtlı kişi kaydedildi ve bu, Bitget topluluğu için işlem yarışmasının uzun zamandır beklenen dönüşüne olumlu bir yanıt verdi. Ödül olarak sunulan çeşitli hediyelerin yanı sıra ikiye katlanan ödül havuzu da dahil olmak üzere yarışmanın detayları ortaya çıkmaya devam ettikçe, kullanıcı sayısı artmaya devam etti. Bugüne kadar, lansman gününden bu yana %500’lük bir artışı temsil eden 3.000’den fazla katılımcı kaydedildi. Topluluktan gelen böylesine ezici bir yanıtın ışığında ve geçen yılın popülerliğinin ivmesini takiben, kayıt penceresi şimdi 24 Mayıs’a kadar uzatıldı. Başvuru sırasında vadeli hesaplarında en az 300 USDT’si olan kullanıcılar, bu yılki KCGI’ya katılmaya hak kazanır.

KCGI’nin 2021’deki ilk çıkışı sırasında 10.000’den fazla kullanıcı katıldı. Topluluktan gelen yanıtlar büyük ölçüde olumluydu; kullanıcıların %88’den fazlası KCGI’nin bir sonraki sürümüne katılacaklarını ve %79’dan fazlası bu girişimi diğer traderlarla paylaşacaklarını belirtti. İşlem yarışmalarının, kripto alanında mevcut toplulukları inşa etmek ve genişletmek için yenilikçi ve etkileşimli yollar olduğu kanıtlanmıştır. Verimli getiriler elde etme olasılığının yanı sıra, kullanıcılara katılmaları için ayrı bir fırsat ve ortam sunarak, bu alandaki traderlar için mevcut olan esnekliği ve sonsuz olasılıkları da yineler. 

Bitget’in CEO’su Sandra Lou, yarışmanın resmi başlangıcı hakkında yorum yaparak, şunları söyledi:

“İşlem yarışmalarının artan etkisinden ve KCGI’ın başarılı çalışmasından yararlanarak, kullanıcılarımız için daha ödüllendirici ve cazip girişimler sunma çabalarımıza devam edeceğiz. En önemlisi, yatırım portföylerini çeşitlendirmek isteyen kullanıcılarımıza daha fazla seçenek sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. İlk kayıt döneminde kullanıcılardan gelen yoğun talebi görmekten son derece memnunuz. Son kayıt tarihini uzatmaya yönelik bu benzeri görülmemiş hareketle, rekabetin gelişmesini görmek için sabırsızlanıyoruz. Oyunlar başlasın!”

KCGI hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://www.bitget.com/tr/kcgi/spring/2022 adresini ziyaret edin. 

2018 yılında kurulan Bitget, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir. Şu anda dünya çapında 50’den fazla ülkede iki milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget, 20’den fazla ülkeye yayılan 500 kişilik bir iş gücüyle 2021’de merkezi olmayan finansı teşvik etme misyonunu hızlandırdı.

Bitget’in Haziran 2019’da kripto türevleri pazarındaki resmi lansmanından bu yana, platform artık dünyanın en büyük kripto copy trade ve türev borsalarından biri haline geldi ve hacme göre türev işlemler için CoinMarketCap ve CoinGecko tarafından global olarak ilk beşte yer alıyor. Bitget’in amiral gemisi ürünü Tek Tıkla Copy Trade, dünya çapında kripto türevleri traderları için deneyime yenilik getiren 20.000’den fazla copy traderı kendine çekti.

‘Better Trading, Better Life’, felsefesine sıkı sıkıya bağlı kalarak, Bitget, Web2 ve Web3’ü aşan, CeFi ve DeFi’yi birbirine bağlayan ve geniş bir köprü ile sonuçlanan portal olmayı hedefleyerek, global olarak kullanıcılara kapsamlı ve geniş kripto ağına güvenli ticaret çözümleri sağlamayı taahhüt eder. Eylül 2021’de Bitget, dünyaca ünlü futbol takımı Juventus’un ilk forma partneri ve kısa süre sonra PGL Major’ün resmi espor kripto partneri olarak sponsorluğunu duyurdu. Önde gelen espor organizasyonu Team Spirit ve Türkiye’nin önde gelen ve köklü futbol kulübü Galatasaray ile ortaklıklar da 2022’nin başlarında duyuruldu.

Daha fazla bilgi için:

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kripto

Shiba Inu Twitter’da Gizemli Bir Paylaşım Yaptı

Shiba Inu Twitterda Gizemli Bir Paylasim Yapti 1

Ünlü meme token Shiba Inu (SHIB), daha önceki proje duyuruları öncesi yaptığı gibi Twitter’da silüet içeren gizemli bir video paylaştı.

Shiba Inu resmi Twitter hesabından yapılan video paylaşımı Shiba severleri heyecanlandırdı.

Globalde ve Türkiye’de önemli projelerin altına imza atan Shiba Inu, geçtiğimiz günlerde kurucusu RyoshiResearch’in tüm tweetlerini silmesiyle gündeme gelmişti.

Ryoshi daha sonra paylaştığı gönderide Shiba’yı alın ve hikayeye devam edin diyerek SHIB’in geliştirici ekip lideri Shytoshi Kusama’yı içeren şu sözleri paylaşmıştı:

“Lütfen gereksiz ve saçma şeyler söyleme. SHIB, LEASH, BONE, SHIBOSHIS ve Metaverse’e odaklanın. En kısa sürede bir güncelleme yayınlayın. İnsanları bekletmeyin ve problemleri çözmelerini istemeyin. İlerlemeleri haftalık bir biçimde güncelleyin. Boş şeylerle vakit kaybetmeyin. Geliştiricileriniz bir kaplumbağa kadar yavaş”

Her zaman olduğu gibi yine bir gizemin içerisinde yer alan Shiba Inu’nun paylaşımı bu konuyla bağlantılı olabilir mi ilerleyen günlerde hep birlikte öğreneceğiz. Ancak, şu an yalnızca detaylı bir bilgi vermeyen silüet videosu ile karşı karşıyayız.

pic.twitter.com/FTNvFrnULB

Okumaya devam et

Kripto

Vitalik Buterin’den Michael Saylor’a Ağır Eleştiri

Vitalik Buterinden Micheal Saylora Agir Elestiri

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, Twitter üzerinden MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’a ağır eleştiride bulundu.

Ethereum yeni bir düzene hazırlanıyor ve medya tüm platformlarda olduğu gibi Etherum için de önemli bir büyüme alanı. Michael Saylor ve benzeri büyük isimlerin olumsuz hava yaratması ise hoş karşılanacak bir durum değil.

Menkul kıymetler yasalarının modasının geçmesi argümanını dikkate almayan Saylor, Ethereum’u doğası gereği etik dışı olarak görüyordu. Bu ayın başlarında Ethereum’un bir menkul kıymet olduğunu söyleyen Saylor, Ethereum’u hedef göstermişti.

Vitalik Buterin, yakın zamanda Twitter üzerinden MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’a yanıt olarak attığı bir Tweet’te; Saylor’u “tam bir soytarı” olarak nitelendirdi.

Buterin attığı Tweet’inde, Saylor ile ilgili bir konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin maksimalistleri neden tam bir soytarıya dönüşen kahramanlar seçmeye devam ediyor?”

Why do maximalists keep picking heroes that turn out to be total clowns? https://t.co/lVhEVbfBbD

Okumaya devam et

Kripto

Ethereum Merge Etkisi Fiyatlara da Yansıdı

Ethereum Merge Etkisi Fiyatlara da Yansidi

Son zamanlarda gündemin sıcak konularından birisi olan Ethereum Merge, hareketliliği beraberinde getiriyor. Ethereum Merge, Eylül ayına yaklaşırken aktivasyona hazırlanıyor ve Ethereum (ETH) piyasada yukarı yönde hareket ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Ethereum geliştiricileri, düzenlediği toplantıda Merge aktivasyonu için geçici tarih olarak 19 Eylül’ü işaret etmişti. Ardından, en aktif kripto para birimleri arasındaki ETH’nin piyasa hacminde, NFT’lerinde ve gas ücretlerinde olumlu gelişme yaşandı.

AMBCrypto’da yer alan habere göre ise; Ethereum geliştiricilerinin Merge konusunda iyimser bir yaklaşım sergilemesi nedeniyle ETH yüzde 11 arttı.

Ethereum çekirdek geliştiricisi Tim Beiko‘nun yakın zamanda duyurduğu Merge, Ethereum’un Proof of Work’ten Proof of Stake’e geçişini temsil ediyor. Merge yükseltmesi sonrası gerçekleşecek olan Purge ve diğer güncellemeler birlikte Ethereum ağı daha verimli, kapsayıcı ve çevre dostu hale getirilecek.

Merge için tarih 19 Eylül olarak belirlenmiş olsa da 4, 6 ve 12 Ağustos tarihlerinde Merge için önemli basamakların gerçekleştirilmesi planlanıyor. Testnet birleşimi, 4 Ağustos’ta başlarak iki aşamada tamamlanacak. İlk önce Bellatrix güncellemesi yapılacak ve ardından 6 ve 12 Ağustos’ta Paris adlı ikinci aşamanın tamamlanması bekleniyor.

Okumaya devam et

Copyright © 2020 GizliSoru.Com