Bizimle iletişime geçin

İş Dünyası

Kale Endüstri Holding ajansını seçti!

Geliştirdiği kreatif stratejilerle; yeni nesil tüketiciye ulaşmak isteyen markaların çözüm noktası olan 365 Derece, prestijli iş birliklerine imza atmaya devam ediyor.

Kale Endüstri Holding ajansını seçti!

365 Derece, Kale Endüstri Holding’e ait ulusal markaların dijital ve konvansiyonel iletişim süreçlerini tam kapsamda ele alırken, 70’ten fazla ülkeye ihracat yapan Kale Kilit’in küresel pazardaki bilinirliğini arttırmak için yeni bir anlayışla farklı çözümler de sunmaya başladı.

Ulusal ve uluslarası birçok markanın stratejik pazarlama hedeflerine yönelik hizmet sağlarken dijital çözümleri merkezde tutan 365 Derece, Kale Endüstri Holding’in tüm operasyon süreçlerine dahil olarak bayi iletişiminden son tüketici iletişimine kadar her alanda markaya katma değer sağlamayı amaçlıyor.

Marka iletişiminde alışılmış çözümlerin ötesinde, postmodern pazarlama dinamiklerine ve yeni nesil iletişim alışkanlıklarına uygun butik çözümler sunan 365 Derece, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanının en prestijli güvenlik çözümü üreticisi Kale Endüstri Holding’in pazarlama iletişimi stratejilerini de bu bağlamda ele alıyor.

Kale Kilit, Kale Çelik Kapı, Kale Çelik Kasa ve Kale Alarm markalarını bünyesinde barındıran, Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretimi tesisine sahip Kale Endüstri Holding, 1953’ten bu yana sahiplendiği kalite odaklı hizmet anlayışını dünya çapında tanıtmak üzere tüm iletişim süreçlerini 365 Derece’ye emanet etti.

“58 yıllık marka geleneği taşıyan Kale Holding’in birçok farklı faaliyet alanı bulunuyor. Kilit ürünleri grubunda hem bayi hem son tüketici odaklı çalışmalar yaparken, Alarm, Çelik Kapı ve Çelik Kasa ürünlerimizle tüketicinin yaşam tarzına da dokunmak istiyoruz. 365 Derece’nin çok yönlü ve iş ortağının ihtiyaçlarını merkeze alan çevik yapısı bu açıdan tercih ediliyor. Şu anda dünyayı etkisine almış olan pandemi koşulları, hem konvansiyonel çalışmalarda verimliliğin önemini arttırdı hem de dijitalle erişilebilecek kitleleri çok büyüttü. Alışılmışın dışında, doğru kitlelere doğru söylemlerle erişebilecek farklı iletişimler geliştirmeyi amaçlıyoruz.” açıklamasını yapan 365 Derece kurucu ortağı Yusuf Eren Yalçın, çalışma hedeflerini ise “Kale Endüstri Holding’in yurtiçindeki faaliyet alanlarının hepsinde taşıdığı liderliği daha da ileriye götürecek çalışmalar hazırlıyoruz. Yeni nesil B2B2C iletişim anlayışına ihtiyaç hissedildiğini, dünyada 450’den fazla satış noktası ve 1000’den fazla yapı markette yer alan Kale Endüstri Holding’de de yakından deneyimleme şansına sahip oluyor ve bu doğrultda yerelden globale çok farklı ölçekte çalışmalar sunuyoruz” şeklinde özetledi.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İş Dünyası

Trendyol’dan bir yenilik: Influencer Akademi

Trendyol kurduğu akademi kapsamında influencer’ların gelişimine destek olacak.

Trendyol'dan bir yenilik: Influencer Akademi

Trendyol, influencer’lara özel olarak hayata geçirdiği Trendyol Influencer Akademi’nin detaylarını paylaştı. Çok sayıda influencer’dan oluşan güçlü bir ağa sahip olan Trendyol, akademi kapsamında mobil, içerik üretimi ve etkili Instagram kullanımı gibi konulara odaklanacak. Bu yenilik sayesinde “internet içeriklerinin zenginleştirilmesi ve yeni kuşakların içerik üreterek gelir elde etmesine destek olmayı” hedefleyen Trendyol Influencer Akademi’nin çatısı altında video eğitimler yer alacak.

Trendyol Influencer Akademi kapsamında hayata geçirilen bir diğer yenilik de Facebook işbirliğinde gerçekleşen “Creator Marketing Accelerator” programı. Trendyol ve Facebook öncülüğünde yapılacak eğitimler, influencer’lar için kitleleri büyütmenin yolları, Instagram Reels ve canlı yayınların incelikleri gibi başlıklara da odaklanacak. Eğitimlerin kayıtları yine Trendyol Influencer Akademi portalına eklenecek. Bu işbirliğinin bir meyvesi de Reels Awards yarışması olacak. Yaratıcı içerik üreticilerinin ödüllendirildiği yarışın sonunda kazananlar, Instagram’da hesaplarının tanıtılma şansını da elde edecek.

Okumaya devam et

İş Dünyası

Tchibo, Metro market ile işbirliğine imza attı

Tchibo, Metro market ile işbirliğine imza attı.

Tchibo, Metro market ile işbirliğine imza attı

71 yıllık uzmanlığını daha fazla kahve severe ulaştırmayı hedefleyen Tchibo, Türkiye’de organize perakende sektörünün öncü markalarından Metro market ile işbirliğine imza attı. Tchibo, zengin kahve çeşitlerini, Metro marketlerde kahve tutkunlarıyla buluşturacak.

Kahve tutkusu ve uzmanlığını yenilikçi projeler ve güçlü iş birlikleri ile taçlandıran Tchibo, çekirdek, filtre, çözünebilir ve kapsül kahve seçenekleri ile zengin çeşitlerini Metro zincir marketlerde kahve severlerle buluşturmaya hazırlanıyor. İşbirliği kapsamında kahve severler, Tchibo’nun zengin ve kaliteli kahve çeşitlerine, 12 ildeki cash&carry formatlı Metro marketlerden kolaylıkla ulaşabilecek.

Metro market işbirliği ile daha fazla kişiye ulaşacağız

16 yıldır Türkiye’ye gerçek kahve lezzeti sunduklarını ve kahve odaklı yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini vurgulayan Tchibo Satış Direktörü Cenk Rodoslu, “Tchibo Türkiye olarak işimizi büyütme ve genişletme çalışmalarında stratejik önceliğimiz satış kanalı zincirine yeni halkalar eklemek. Tchibo kahve lezzetlerini her geçen gün daha fazla kahve severler ile daha çok noktada buluşturma hedefindeyiz. Carrefour (PA:CARR), Migros gibi market zincirlerinin yanı sıra Petrol Ofisi gibi geniş yapılanması bulunan farklı sektörlerle de işbirliklerimizi sürdürüyoruz. Bu doğrultuda Metro Market’le de iş ortaklığına başlamış olmaktan dolayı mutluluk duruyoruz. Metro, bu yolculuktaki en önemli duraklarımızdan biri olacak” dedi.

Tchibo Türkiye olarak zengin kahve çeşitlerini Metro marketlerinin hizmet yapısına uygun şekilde sunacaklarını belirten Rodoslu, sözlerine şöyle devam etti: ”Satış ağlarımızı genişletmeye ve iş birliklerimizi sürdürmeye devam ederek, kahve pazarındaki liderliğimizi güçlendirerek sürdüreceğiz”

Okumaya devam et

İş Dünyası

Microsoft’a yeni başkan

Microsoft CEO’su Satya Nadella şirketin başkanlığını da yürütecek.

Microsoft'a yeni başkan

Microsoft CEO’luğunu 2014 yılından bu yana sürdürmekte olan Satya Nadella, oybirliğiyle alınan yönetim kurulu kararıyla şirketin yeni başkanı oldu. Nadella, yeni dönemde CEO ve başkanlık görevlerini birlikte yürütecek.

Bill Gates’in 2000 yılında CEO’luğu bırakmasından bu yana Microsoft’ta CEO ve yönetim kurulu başkanlığı görevlerini farklı kişiler üstlenmekteydi. Nadella ise uzun süre sonra şirkette iki görevi aynı anda sürdüren ilk isim olacak.

Okumaya devam et

Trending

Copyright © 2020 GizliSoru.Com