Bizimle iletişime geçin

Kripto

KuCoin, Blockchain Economy Istanbul Summit için Geri Sayıma Başladı!

1655800634 BlockchainEconomyIstanbulSummit

Popüler kripto para borsası Kucoin’in sponsorları arasında yer aldığı Blockchain Economy Istanbul Summit, 27-28 Temmuz 2022 tarihlerinde düzenlenecek. Organizasyon pandemi sonrasında Avrupa ve Asya’yı bir araya getiren ilk konferans olacak. 

Blockchain Economy Istanbul Summit, Kucoin’in Diamond sponsorluğunda  Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleştirilecek. 

Günümüzde web3, kripto paralar, metaverse, blockchain, NFT ve DeFi daha fazla insanın dikkatini çekmeye başladı. Bu anlamda da gün geçtikçe organizasyonlar da daha büyük ve daha kapsamlı hale getirildi. İşte bu noktada planlanan Blockchain Economy Istanbul Summit, 27-28 Temmuz 2022 tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenecek. Zirvede yatırımcılarla sektörün uzman isimleri bir araya gelecek. 

28 Temmuz 2022’de saat 10:15’te “How Kucoin Labs Help Emerging Market Startups” konusunda bir konuşma gerçekleştirecek olan KuCoin Labs Başkanı Lou Yu, konuyla alakalı olarak şu ifadeleri kullandı:

“KuCoin olarak 2017 yılından bu yana blockchain ekosistemi içerisinde yer alıyoruz. 700’ün üzerinde kripto paraya ev sahipliği yapan bir borsa olarak sektörün birçok farklı noktasında faaliyet gösteriyoruz. 18 milyon kullanıcıya hizmet veren altyapımızla spot, marjin, staking gibi yatırım imkanları sunuyoruz. Bu bilgiler ışığında geçtiğimiz aylarda adım attığımız Türkiye’de fiziksel olarak konuk olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Türkiye’deki 2022 faaliyetlerimize önemli yatırımlar sağlayacağız. Ülkenin kripto para sektörü açısından öncü ülkelerden biri olmasını önemsiyoruz ve bu noktada elimizden geleni yapacağız. Diğer bir yanıyla İstanbul’un böyle büyük bir etkinliğe ev sahipliği yapacak olması çok önemli. KuCoin gibi global ekosisteme değer katan bir borsanın yanında birçok önemli şirket de İstanbul’da buluşacak. Bu kapsamda Avrupa ve Asya’nın kesiştiği bu şehirde blokchain için kilit bir köprü oluşturacağız. Tüm kripto para yatırımcılarını ve blockchain profesyonellerini bu zirveye bekliyorum. Türk yatırımcılarla Blockchain Ekonomi İstanbul’da buluşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Türkiye’de düzenlenecek zirveye Ukrayna Dijital Dönüşüm Bakan Yardımcısı Alex Bornyakov, Kripto Yatırımcısı Carl Runefelt, Mastercard Türkiye Başkan Yardımcısı Eren Özkan ve ünlü şarkıcı Emre Aydın gibi önemli isimler katılacak.

Zirveye katılanlar kripto para, blockchain, Bitcoin, Web3, NFT’ler, metaverse ve DeFi konusunda bilgilendirilecek. Bunun yanı sıra madencilik, kripto para birimleri regülasyonları, kripto para birimlerine yatırım ve trade yoluyla para kazanma gibi birçok konuya da değinilecek.

Açılış oturumları, panel tartışmaları, sohbet oturumları, endüstri odaklı sergi, NFT Sanat Galerisi, Grand İstanbul Crypto Bazaar; katılımcıların projelerin ve markaların değerlerini anlamalarına, ilgili hizmetlerle iletişime geçmelerine, potansiyel iş bağlantılarını ve ortaklıkları gerçekleştirmelerine olanak tanıyacak.

Ayrıca KuCoin yöneticileriyle tanışmak isteyen katılımcılar fuaye alanındaki F2 numaralı standda KuCoin temsilcileriyle sohbet etme imkanı elde edecek.

Zirve hakkında detaylı bilgi: https://blockchaineconomy.istanbul/tr 

Bilet satın almak için: https://blockchaineconomy.istanbul/tr/tickets

Eylül 2017’de kurulan KuCoin, Seyşeller’deki operasyonel merkezi ile küresel bir kripto para borsasıdır. Kapsayıcılık ve topluluk eylemi erişimine odaklanan kullanıcı odaklı bir platform olarak 700’den fazla dijital varlık sunar. Şu anda spot ticaret, marj ticareti, 207 ülke ve bölgede 18 milyon kullanıcısına P2P itibari para ticareti, vadeli işlem ticareti, stake ve kredi verme. 2022’de KuCoin, B Serisi öncesi bir tur aracılığıyla toplam 10 milyar dolarlık bir değerlenme ile 150 milyon doların üzerinde yatırım topladı. CoinMarketCap’e göre KuCoin şu anda en iyi 5 kripto borsasından biri. Forbes ayrıca KuCoin’i 2021’deki En İyi Kripto Borsalarından biri olarak seçti. 2022’de The Ascent, KuCoin’i meraklıları için En İyi Kripto Uygulaması seçti. Daha fazla bilgi için https://www.kucoin.com/tr adresini ziyaret edin.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kripto

Shiba Inu Twitter’da Gizemli Bir Paylaşım Yaptı

Shiba Inu Twitterda Gizemli Bir Paylasim Yapti 1

Ünlü meme token Shiba Inu (SHIB), daha önceki proje duyuruları öncesi yaptığı gibi Twitter’da silüet içeren gizemli bir video paylaştı.

Shiba Inu resmi Twitter hesabından yapılan video paylaşımı Shiba severleri heyecanlandırdı.

Globalde ve Türkiye’de önemli projelerin altına imza atan Shiba Inu, geçtiğimiz günlerde kurucusu RyoshiResearch’in tüm tweetlerini silmesiyle gündeme gelmişti.

Ryoshi daha sonra paylaştığı gönderide Shiba’yı alın ve hikayeye devam edin diyerek SHIB’in geliştirici ekip lideri Shytoshi Kusama’yı içeren şu sözleri paylaşmıştı:

“Lütfen gereksiz ve saçma şeyler söyleme. SHIB, LEASH, BONE, SHIBOSHIS ve Metaverse’e odaklanın. En kısa sürede bir güncelleme yayınlayın. İnsanları bekletmeyin ve problemleri çözmelerini istemeyin. İlerlemeleri haftalık bir biçimde güncelleyin. Boş şeylerle vakit kaybetmeyin. Geliştiricileriniz bir kaplumbağa kadar yavaş”

Her zaman olduğu gibi yine bir gizemin içerisinde yer alan Shiba Inu’nun paylaşımı bu konuyla bağlantılı olabilir mi ilerleyen günlerde hep birlikte öğreneceğiz. Ancak, şu an yalnızca detaylı bir bilgi vermeyen silüet videosu ile karşı karşıyayız.

pic.twitter.com/FTNvFrnULB

Okumaya devam et

Kripto

Vitalik Buterin’den Michael Saylor’a Ağır Eleştiri

Vitalik Buterinden Micheal Saylora Agir Elestiri

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, Twitter üzerinden MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’a ağır eleştiride bulundu.

Ethereum yeni bir düzene hazırlanıyor ve medya tüm platformlarda olduğu gibi Etherum için de önemli bir büyüme alanı. Michael Saylor ve benzeri büyük isimlerin olumsuz hava yaratması ise hoş karşılanacak bir durum değil.

Menkul kıymetler yasalarının modasının geçmesi argümanını dikkate almayan Saylor, Ethereum’u doğası gereği etik dışı olarak görüyordu. Bu ayın başlarında Ethereum’un bir menkul kıymet olduğunu söyleyen Saylor, Ethereum’u hedef göstermişti.

Vitalik Buterin, yakın zamanda Twitter üzerinden MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’a yanıt olarak attığı bir Tweet’te; Saylor’u “tam bir soytarı” olarak nitelendirdi.

Buterin attığı Tweet’inde, Saylor ile ilgili bir konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin maksimalistleri neden tam bir soytarıya dönüşen kahramanlar seçmeye devam ediyor?”

Why do maximalists keep picking heroes that turn out to be total clowns? https://t.co/lVhEVbfBbD

Okumaya devam et

Kripto

Ethereum Merge Etkisi Fiyatlara da Yansıdı

Ethereum Merge Etkisi Fiyatlara da Yansidi

Son zamanlarda gündemin sıcak konularından birisi olan Ethereum Merge, hareketliliği beraberinde getiriyor. Ethereum Merge, Eylül ayına yaklaşırken aktivasyona hazırlanıyor ve Ethereum (ETH) piyasada yukarı yönde hareket ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Ethereum geliştiricileri, düzenlediği toplantıda Merge aktivasyonu için geçici tarih olarak 19 Eylül’ü işaret etmişti. Ardından, en aktif kripto para birimleri arasındaki ETH’nin piyasa hacminde, NFT’lerinde ve gas ücretlerinde olumlu gelişme yaşandı.

AMBCrypto’da yer alan habere göre ise; Ethereum geliştiricilerinin Merge konusunda iyimser bir yaklaşım sergilemesi nedeniyle ETH yüzde 11 arttı.

Ethereum çekirdek geliştiricisi Tim Beiko‘nun yakın zamanda duyurduğu Merge, Ethereum’un Proof of Work’ten Proof of Stake’e geçişini temsil ediyor. Merge yükseltmesi sonrası gerçekleşecek olan Purge ve diğer güncellemeler birlikte Ethereum ağı daha verimli, kapsayıcı ve çevre dostu hale getirilecek.

Merge için tarih 19 Eylül olarak belirlenmiş olsa da 4, 6 ve 12 Ağustos tarihlerinde Merge için önemli basamakların gerçekleştirilmesi planlanıyor. Testnet birleşimi, 4 Ağustos’ta başlarak iki aşamada tamamlanacak. İlk önce Bellatrix güncellemesi yapılacak ve ardından 6 ve 12 Ağustos’ta Paris adlı ikinci aşamanın tamamlanması bekleniyor.

Okumaya devam et

Copyright © 2020 GizliSoru.Com